2 Sept 2012

Nature Nail Design For Contest

Ovaj dizajn je radjen specijalno za Zlataninu nagradnu igru. Ovde mozete pogledati o kakvoj se nagradnoj igri radi, pogledajte i ne budite lenji, ucestvujte. Pravila nisu teska a nagrada je bas lepa. Nazalost vazi samo za Srbiju.

Da se vratimo na dizajn. Inspirisan je cvetom i prirodom uopste. Trava je izbliza a sve ostalo se kao vidi iz daleka. Jedino mi se drvo ne svidja, svim ostalim sam jako zadovoljna. Nadam se da ce dopasti i vama. :]

This design is specially made for Zlatana's contest. Contest is only opened for people in Serbia. 

Design is inspired by a flower and nature. I'm very satisfied how it turned out. Nothing much to say. I hope you will like it too. :]








Hocu da vam pokazem i ove slicice sa cvecem, lepse su mi od ovih 'standardnih'. :D
And I want to show you these pictures with flowers too, I think they are very pretty. :]






Oh, zamalo da zaboravim! :D Srecan polazak u skolu, onima koji idu sutra! :D 

Oh, I almost forgot! I wish you amazing school year! ^^



Byeee. :*

17 Aug 2012

Aura She Bunny 034 + Don Juan Graffi Top GR 01

Opet neplaniran, polu-swatch post. :P Nadam se da vam ne smetaju ovakvi..? Mozda su korisni? Recite mi sta mislite o tome.

Radi se o tome da sam juce htela da probam lakic koji sam kupila pre oko mesec dana. She Bunny 034 je zelena teal nijansa, metalno-sedefastog sjaja koja nikako ne zeli da ispadne takva i na fotografiji. Onda odlucih da potrazim swatcheve na internetu, da vidim kako je ispao drugim devojkama. I naidjem na lak totalno drugacije, zagasite plave boje, koji mi se ucinio poznatim. Skoknem do svojih lakica, kad on cuci na polici. I tako ja gledam dva razlicita laka istih oznaka. Mislim da se radi o tome da je Aura dodala jos nijansi ovoj kolekciji i napravila malu greskicu pri oznacavanju. Jer imam jos 2 laka koja se ne nalaze na njihovoj   slici sa nijansama. Ako neko zna o cemu se sigurno radi neka me prosvetli. Evo kako lakici izgledaju.








E da ovaj post ne bi bilo totalan smor dodala sam Don Juan 'pucajuci' lak. Prvi put ga danas koristim, odlicno puca, ali kao i svi ovakvi lakovi, brzo se susi na cetkici pa je aplikacija malo teza. Stvara grudvice i pokupi previse laka iz bocice. Ali ne marim mnogo. Zatvorim bocicu, promuckam i kao nov je. :D Takodje sam dodala i Essence Nail Art Special Effect Topper 07 Soft Touch ili jednostavnije mat nadlak. Cisto posto su crackle lakovi mat, da matiram sve. :]




Sorry this post is only in Serbian. 

Bye... :*


13 Aug 2012

Catherine Arley 667

Obicno ne pisem postove sa swatchevima lakova, ali posto je ovo moj prvi holo lakic, odlucila sam da mu ipak posvetim jedan. :] Lakic mi je nabavila Nails From Fairy Tale u Bugarskoj, hvala joj jos jednom! ^^

CA 667 je tamnija nijansa sive, koja u hladu nije nista posebno, dok na suncu ima divne dugine boje! Nazalost, sto zbog vremena koje je ovih dana tmurno, sto jer ja zbog bolova dosta vremena provodim u krevetu, nisam uspela da uhvatim pravu lepotu ovog laka i nisam napravila dovoljno dobre slike. Zato cu vas zatrpati osrednjim slicicama. Nekako sam izdvojila one koje i nisu toliko lose, mada ni njima nisam zadovoljna. Na slikama imam 4 sloja laka i Essence Better Than Gel Nails Top Sealer. Nokat potpuno prekriva u 3 sloja ali sam ja zelela jos jedan.

P.S. Slike su napravljene u hladu, na suncu i sa blicem. Uocicete razliku. :]

Usually I don't write posts with swatches of nail polishes, but this is my first holographic nail polish so I think It deserves a special post. :] I got this nail polish from Nails From Fairy Tale in Bulgaria, thank you one more time! ^^

CA 667 is darker grey polish, that isn't so interesting in the shade, but in the sun it shows all colors of rainbow and It's just beautiful! Unfortunately, because of the weather here and because I spend most of the time in bed I haven't took nice photos of this polish. So, I'll show you a lot of 'bad' photos. I hope you will be able to tell that this polish really is beautiful. :] In pictures I have 4 coats of polish and Essence Better Than Gel Nails Top Sealer. Three coats are enough but I wanted one more.

P.S. Photos are made in the shade, sun and with photo flash. You'll notice the difference. :]


















Onda mi je palo na pamet da uslikam lak na vestackom noktu i sa blicem, kako biste videli vecinu boja. Pet slojeva CA 667 bez nadlaka.

And then I remembered that I can take a picture of nail polish on a applicable nail with a photo flash, so you can see most of the colors. There's five coats of CA 667 without top coat.






Do sledeceg posta.. :* ! P.S. Nisam bolesna! :D Mene hronicno boli stomak. :] Razlog ne znam. 

Until next post.. :* !


8 Aug 2012

Jaws Nail Design

Na zahtev jedne devojke sa DeviantArt-a uradila sam ovaj dizajn. Njenu ideju mozete pogledati ovde. Ja sam je preuredila kako bi izgledalo realnije. Nije tesko za izvedbu a izgleda zanimljivo. Posto skoro i da nije moja ideja nemam sta toliko da gnjavim, pa pogledajte slike. :] Mozda vam se i dopadne. :D

One girl from DeviantArt had a request on this nail design so I finally done It. You can see her idea here. I changed It so It looks more realistic. It's not difficult to do and It looks interesting. Because It almost isn't my idea I don't have much to say, so take a look at the photos. Maybe you'll even like It. :D








11 Jul 2012

Teeth Nail Design

Hiiiiii! :3

Teeth nail design?! Umm da, to samo meni moze da padne na pamet. :D Ni ne bi da nisam imala problema sa zubom pre neki dan. Toliko sam bila besna da sam morala da uradim ovaj dizajn. >< Luda ideja zar ne? Nisam planirala da postavim ovo na blog, tako da nije najbolje ispalo, nisam dala svoj maximum i 100x sam ispravljala da bi licilo na nesto. :3 Da, na nesto... Prvi zubic je zdrav i srecan, drugi ima plombu, treci je pokvaren a poslednji polomnjen. :'D Ahahaha. Uzivajte u slikama! :*

Teeth nail design?! Uum yeah, that's something that only I can came up with. :D And I wouldn't If I haven't had problem with my tooth few days ago. I was so angry that I had to do this design. >< Crazy idea, right? I didn't planned to put this on my blog so it's not my best design. Even It was fixed several times. I hope it looks kind of normal. Yeah, normal... First tooth is healthy and happy, second one was fixed, third is broken and the last one is damaged. :'D Hahaha. Enjoy in pictures! :*








I da vam pokazem par vestackih noktica s kojima sam se igrala juce. ^^

And just to show you a few applicable nails that I've played with yesterday. ^^





Bye! :*